
Світильник стельовий 4741/4 ВN BK+FGD
1 490 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: B N4741/4 BK+FGD
+380 (95) 003-16-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кількість джерел світла: 4
Матеріал каркаса: метал
Матеріал плафона: скло
Потужність,W: 60
Напруга мережі, V: 220
Стиль: Модерн
Тип використовуваної лампи: світлодіодна, розжарювання
Тип кріплення: планка кріплення
Тип цоколя: E-27 (Стандарт)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Золото, Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Sirius |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий, Прозорий |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 57 см |
| Висота | 31 см |
- Ціна: 1 490 ₴


