
Світильник нічний з вимик."Панда" LED 1W 30Lm ANDY рожевий (085-006-0001)
100 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: 085-006-0001
+380 (95) 003-16-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Джерело живлення: | Від мережі 220 V |
| Джерело світла: | Світлодіоди |
| Колір: | Рожевий |
| Матеріал: | Пластик |
| Потужність: | 1 W |
| Розмір: | 9.8х6.9 см |
| Світловий потік: | 30 Lm |
| Ступінь захисту: | IP20 |
| Тип: | Нічний світильник |
| Бренд: | Horoz Electric |
| Країна виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | Horoz Electric |
- Ціна: 100 ₴




