
Світильник с/діод ETRON 1-NDP-1628 18W 5000K квадрат
270 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 1-NDP-1628
+380 (95) 003-16-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| ренд | NORTE |
| Джерело живлення | Від мережі 220 V |
| Джерело світла | Світлодіоди |
| Колір корпуса | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 18 W |
| Розмір | 176х28.3 мм |
| Світловий потік | 1300 Lm |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Температура світла | 5000 К |
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Врізний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Білий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | Etron |
- Ціна: 270 ₴


