
Бра C43-1 BK+FGD 14*10*16 E14 (95311)
405 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 95311
+380 (95) 003-16-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип цоколя | E14 |
- Ціна: 405 ₴


