
Лампа св/діод ETRON Light Pover G45 6W 6500K E27 (1-ELP-097)
62 ₴
- В наявності 14 од.
- Код: 1-ELP-097
+380 (95) 003-16-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Цоколь | E27 |
| Кут розсіювання | 180° |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 60 Вт |
| Форма колоди | Шар/ Сфера |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Кількість ламп у у упаковці, шт | 1 |
| Світлова швидкість | 550 лм |
| Напруження харчування | 165 — 265 В |
| Електрична потужність | 6 Вт |
| Висота | 83 мм |
| Строк служби ламп | 30 000 г |
| Тип лампи | G45 |
| Точка світності | 6500 К |
| Діаметр | 45 мм |
| Колір колоди | Білий |
| Країна-вивідувач товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Бренда | ETRON |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Etron |
| Країна виробник | Китай |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Потужність | 6 Вт |
| Колір світіння | Білий |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 165 В |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Кут свічення | 180 град. |
- Ціна: 62 ₴


