
Світильник накл. LED квадрат 24 Вт 5000 К Z-Light ZL 2026245
495 ₴
- В наявності
+380 (95) 003-16-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Джерело живлення: | Від мережі 220 V |
| Джерело світла: | Лампа світлодіодна (LED) |
| Колір корпуса: | Білий |
| Потужність: | 24 W |
| Розмір: | 180х40 мм |
| Світловий потік: | 2160 Lm |
| Ступінь захисту: | IP 20 |
| Температура світла: | 5000 К |
| Тип: | Світильник |
| Бренд: | Z-Light |
| Країна виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Виробник | Z-Light |
- Ціна: 495 ₴


