
Світлодіодна люстра з підсвічуванням LI882/4A COF (RGB)
2 795 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: LI8822/4A
+380 (95) 003-16-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед Вами зовсім нове та незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Така люстра легко підійде під будь-який інтер'єр – класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним диммером та регулятором кольору. З пульта можна включити один із встановлених режимів освітлення - тепле світло, холодне світло, нейтральне; включити синє підсвічування або режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало - плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 7.5 см |
| Ширина | 56 см |
| Довжина | 56 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Sirius |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 112 Вт |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Колір | Синій |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
- Ціна: 2 795 ₴


