
8170-2/ срібло-срібло світильник точковий, декор. скло MR16 50W (CD3006)
110 ₴
- В наявності 1 од.
+380 (95) 003-16-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований світильник зі світлодіодною підсвіткою (LED-стрічка в основі). Отже, він оснащен двома джерелами світла: цоколем G5.3 під світлодіодну лампу типу MR-16, и світлодіодної підсвіткою по периметру світильника. Лампу та світлодіоди підсвітки можна під'єднувати окремо та використовувати як різні типи освітлення. Світлодіоди світильника можуть працювати без увімкнення лампи. Рекомендовано використовувати тільки зі світлодіодними лампами та з дистанційними вимикачами Feron.
| Напруга | 230V |
| Тип лампи | MR-16 |
| Потужність | 35W |
| Потужність світлодіодів | 3W |
| Патрон | G5.3 |
| Колір основи | Срібло |
| Колірна температура | 6500K |
| Колір кристала | Срібло |
| Розмір | 95х23 мм |
| Вбудований розмір | 60 мм |
| Комплектація | Без лампи |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
- Ціна: 110 ₴



