
Світлод. лампа LED A60 E27 10Вт 4000К Z-Light ZL16010274 (1003)
59 ₴
- В наявності 25 од.
+380 (95) 003-16-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Z-Light |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 165 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 25000 година |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Струм споживання | 95 мА |
| Кут свічення | 220 град. |
| Форма лампочки | Кулька |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 100 Вт |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 900 лм |
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Виробник | Z-Light |
| Тип цоколя | Різьба |
- Ціна: 59 ₴



