
Лампа св/діод ETRON Light A70 20W 4200K E27 (1-ELP-002)
110 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 1-ELP-002
+380 (95) 003-16-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Інформація для замовлення
| Цоколь | E27 |
| Кут розсіювання | 250° |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 200 Вт |
| Колір світіння | Холодний |
| Форма колби | Стандартна (груша) |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Кількість ламп в пачці, шт. | 1 |
| Світловий потік | 1600 Лм |
| Напруга живлення | 165 — 265 В |
| Електрична потужність | 20 Вт |
| Висота | 128 мм |
| Термін експлуатації лампи | 30000 год |
| Тип лампи | A70 |
| Температура світіння | 4200 К |
| Діаметр | 70 мм |
| Колір колби | Білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Бренд | ETRON |
| Гарантія | 24 місяці |
- Ціна: 110 ₴


