
Лампа св/діод ETRON Light Pover R50 6W 4200K E14 (1-ELP-072)
76 ₴
- В наявності
- Код: 1-ELP-072
+380 (95) 003-16-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Інформація для замовлення
| Цоколь | E14 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 60 Вт |
| Колір світіння | Холодний |
| Форма колби | Спеціальна |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Кількість ламп в пачці, шт. | 1 |
| Світловий потік | 440 Лм |
| Напруга живлення | 165 — 265 В |
| Електрична потужність | 6 Вт |
| Висота | 86 мм |
| Термін експлуатації лампи | 30000 год |
| Тип лампи | R50 |
| Температура світіння | 4200 К |
| Діаметр | 50 мм |
| Колір колби | Білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Бренд | ETRON |
| Гарантія | 24 місяці |
- Ціна: 76 ₴


