
DE1725 настільний світильник 30 LED 9W рожевий
590 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 5297 DE1725
+380 (95) 003-16-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа підійде для дому, для офісу, для манікюру, для дитини. Можливість регулювання яскравості дає змогу використовувати настільну лампу як нічник. А зміна колірної температури дасть змогу вам ідеально підібрати колір світіння для вашого ока та почуватися комфортно на роботі або вдома.Залежно від потреби користувач може встановити холодне ранкове світло, що підвищує концентрацію, оптимальний для читання й навчання нейтральне денне світло або заспокійливий і знімний стрес тепле жовте світло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Настільна лампа |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
- Ціна: 590 ₴




