
Лампа настільна світлодіодна ETRON Desk Lamp step 8W White-gold (1-EDL-402)
945 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 1-EDL-402
+380 (95) 003-16-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип використовуваної лампи: вбудовані світлодіоди
Потужність світильника: 8 Вт
Колір основи: Білий + Золото
Сенсорне керування, нічник, регулювання яскравості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Etron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 945 ₴


