Світлодіодна лампа MAXUS – джерело світла нового покоління, що відрізняється підвищеною енергоефективністю. Як і всі LED-лампи 7-ї серії MAXUS, ця модель пройшла сертифікацію на відповідність європейським стандартам безпеки та екологічності:
- LVD – гарантує безпеку низьковольтного обладнання;
- EMC – забезпечує електромагнітну сумісність;
- RoHS – обмежує використання шкідливих речовин.
LED-лампа випромінює рівне світло без мерехтіння та пульсацій, природно передає кольори й відтінки, стійка до перепадів напруги в мережі. Джерело світла має тривалий термін служби й є сумісним з будь-якими типами вимикачів з підсвічуванням.
Ця модель призначена для освітлення житлових і громадських просторів. Температура лампи, що працює, залишається невисокою, це дозволяє використовувати її поблизу підвісних і натяжних стель. Для застосування на вулиці лампа має бути встановлена в захищений від вологи та пилу вуличний світильник.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maxus |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность | 12 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 120 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Напряжение | 220 В |
| Угол свечения | 270 град. |
| Максимальная цветовая температура | 3000 К |
| Цвет свечения | Желтый |
- Цена: 93 ₴



