Світильники ТМ ULM відрізняються цікавим, оригінальним дизайном і одночасно лаконічністю форм і стриманістю, за рахунок чого будуть доречні в будь-якому інтер'єрі. Світильник ULM повністю підлаштовується під вас. Ви можете регулювати режим освітленості, яскравості, температуру світла. Присутній режим каганця і таймер вимкнення. Все це - легко і просто, за допомогою пульта дистанційного керування.
Компанія Unilem - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції молодої української компанії Ukrainian Lighting Manufacture (ULM). ULM виробляє світлодіодні світильники власної розробки. Власне конструкторське бюро, в якому здійснюється проектування, доробка та модернізація діодних плат і драйверів. Виробництво електроніки здійснюється на території Китаю. В Україні здійснюється виробництво корпусів, остаточний монтаж і тестування.
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | ULM |
| Температура світла | 2900-6000K |
| Колір світла | Теплий – Нейтральний – Холодний |
| Напруга живлення | 220V |
| Потужність | 50W |
| Зміна температури світла | Так |
| Зміна яскравості | Так |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип вимикача | Пульт |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал каркаса | металл |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Цвет | Белый |
| Степень защиты IP | 20 |
| Мощность лампы | 50 Вт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
- Цена: 1 045 ₴





