Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасні світлодіодні лампи відносяться до одних з найкращих рішень з позиції енергозбереження. Використання цих джерел світла дозволяє зменшити витрати на електроенергію аж до 90%! Діодні лампи характеризуються високою світловіддачею, є безпечними у використанні і найбільш екологічно чистими, тому користуються все більшою популярністю серед українців. Більше того, вони практично не нагріваються під час роботи і термін їх служби може становити 15 тисяч годин. Це у 14 разів довше, ніж служить звичайна лампочка розжарювання!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 10 Вт |
| Цвет свечения | Желтый |
| Максимальное рабочее напряжение | 265 В |
| Минимальное рабочее напряжение | 165 В |
| Максимальная цветовая температура | 3000 К |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 100 Вт |
| Производитель | Z-Light |
- Цена: 52 ₴



